UWAGA

Kochani,
Zapraszam na nową, długo oczekiwaną stronę CentrumBigFarm.pl!
Blog nie będzie już przeze mnie aktualizowany, a cała jego zawartość wraz z masą nowych rzeczy znajdzie się na nowej stronie.
-Tomasz3k

Szukaj na tym blogu

sobota, 20 lipca 2013

Sekrety farmy - dzienny bonus za logowanie

Wpis z cyklu - sekrety farmy

AKTUALNE DANE ODNOŚNIE SEKRETÓW FARMY ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Wstęp

W kolejnym wpisie z cyklu sekrety farmy przedstawię wam bonusy, które każdy z nas otrzymuje logując się codziennie do gry. Zapraszam do czytania :)Dzienny bonus za logowanie

Jednorazowo każdego dnia, otrzymujemy bonus za zalogowanie się. To jaki bonus dostaniemy zależy od tego, czy logujemy się do gry każdego dnia z rzędu.

Przede wszystkim liczy się 5 kolejnych dni w tym, że podczas pierwszych 4, bonusy się nie zmieniają, natomiast 5 dnia za każdym razem bonus jest inny.

Wartość części z nich zależy od naszego poziomu - im poziom wyższy tym bardziej wartościowy bonus.

Tabela bonusów

W poniższej tabelce widać, którego dnia z kolei dostaje się jaki bonus. Bonusy z dnia 1-4 powtarzają się cyklicznie zaraz po bonusach dnia 5, 10, 15 itp. Cześć z nich zależy od poziomu - przede wszystkim ilość dolarów i punktów doświadczenia.

Całość wygląda mniej więcej tak:

Dzienny bonus za logowanie
DzieńBonusZależny od poziomu
1Dolary1 000tak
2Punkty doświadczenia10tak
3Humus2nie
4Złoto30nie
5Złoto50nie
10Humus premium5nie
15Nawóz10nie
20Złoto80nie
25Dolary10 000tak
30Karma dla krów20nie
35Punkty doświadczenia15tak
40Karma dla kur premium40nie
45Nawóz20nie
50Dolary20 000tak
55Złoto80nie
60Punkty doświadczenia20tak
65Karma dla świń premium20nie
70Humus10nie
75Dolary50 000tak
80Nawóz premium20nie
85Złoto80nie

Po zalogowaniu się 86 dnia z rzędu licznik się "zeruje" i otrzymujemy bonusy od początku.

Skąd dowiedzieć się, który dzień z rzędu jesteśmy zalogowani?

To proste :) Wystarczy, podczas gdy pojawi nam się ekran z bonusem za zalogowanie spojrzeć, jakie otrzymamy zadanie 5 dnia i porównać je z tabelką powyżej. Np. jeśli otrzymamy 20 karm dla świń premium, wiemy że logujemy się już 65 dzień z rzędu...

Podsumowując

Autorzy gry wiedzą jak skusić graczy do codziennego grania :) Wskazuje na to bonus złota jaki otrzymujemy logując się często do gry. Jest to chyba jedyna oprócz zadań, w których nagrodą jest złoto, metoda na otrzymanie "darmowej" porcji złota.

Porcji, która i tak jest na tyle mała, że koszt badań sojuszowych trzeba pokryć z własnej kieszeni, jak to przedstawiłem we wpisie - Sojusz - szczegóły badań.

6 komentarzy:

 1. Witam jakiś czas temu miałem większy problem z internetem po ponownym zalogowaniu się na grę dostałem 875 sztuk złota za powrót do gry wiesz może ile czasu trzeb nie grac aby dostac to złoto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie, lecz tego nie sprawdzałem, trzeba czekać miesiąc. Miałem to samo na innym świecie.

   Usuń
 2. Ja jakiś czas temu jako piąty bonus w tabeli dostałam około 140 tys. dolarów. Czy to też było spowodowane nielogowaniem się do gry przez długi czas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż nie :) Dolary akurat z bonusu za logowanie uzależnione są od poziomu. Dostałaś 140k dolarów bo tyle akurat powinnaś dostać.

   By dostać bonus w złocie za nielogowanie się do gry, trzeba porzucić granie na okres powyżej 2 tyg

   Usuń
 3. A wiesz może czy to trzeba czekać jednak miesiąc czy wystarczą 2 tygodnie :)? wole dopytać, jeśli może już wiesz, bo jeśli porzucę na 2 tygodnie grę (np z powodu wyjazdu) i sprawdzę, to może się okazać że to jednak jeszcze, a można już na tym skorzystać. A może przypadkiem jakoś się tego dowiedziałeś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie zgodzę się, że ten system motywuje do codziennego logowania. Bardziej opłaca się co 5 dni robić jeden dzień przerwy aby za każdym razem dostawać 50 złota w 5. dzień logowania :)

  OdpowiedzUsuń

Pamiętaj by podpisać się nickiem z gry! :)