UWAGA

Kochani,
Zapraszam na nową, długo oczekiwaną stronę CentrumBigFarm.pl!
Blog nie będzie już przeze mnie aktualizowany, a cała jego zawartość wraz z masą nowych rzeczy znajdzie się na nowej stronie.
-Tomasz3k

Szukaj na tym blogu

czwartek, 4 lipca 2013

Restauracja - tabela opłacalności potraw (nieaktualne)


Dziękuje wszystkim za komentarze i zwrócenie uwagi na niezbyt dokładne obliczenia. Przepraszam za wprowadzenie w błąd w starych danych.

Aktualnie pracuje nad bardzo dokładną analizą, a jej wyniki przedstawię jak tylko skończę.  Do tego czasu proszę o cierpliwość, gdyż obliczeń jest naprawdę dużo.

Dla nowych czytelników sprostuje tylko iż poprzednie dane nie uwzględniały kosztów poszczególnych składników, zużywanych na produkcję danej potrawy, a jedynie zyski z jej produkcji.

Jeszcze raz przepraszam.

      13 komentarzy:

      1. w Twoim wykazie nie ma uwzględnionych wartości kosztów produkcji. Dla przykładu: lody marcepanowe, brakuje podanego czasu oraz kosztów produkcji migdałów, cukru, śmietany, marcepanów. Buraki cukrowe też wymagają pewnych kosztów a tutaj tego nie ma. Jak dla mnie taki spis to pic na wodę :P

        OdpowiedzUsuń
        Odpowiedzi
        1. Wcale nie :) Koszty produkcji materiałów są uzależnione od zadowolenia na farmie :) Mając 100% zadowolenie nic nie płacimy za wymagane składniki :) Tak samo z czasem produkcji składników jest tak, że na najwyższych poziomach piekarni, mleczarni itp., czas ten nie gra roli bo jest odpowiednio mały by mieć ciągłość produkcji :) Nie mówiąc już o sytuacji, gdy mamy kilka np. sadów, plantacji itp...

          Na mniejszych poziomach niewyrabianie się z produkcją odpowiednich składników skutkuje tylko tyle co ominięcie danej potrawy na liście i produkcja kolejnej, a w momencie gdy uzbieramy już odpowiednie składniki na np. Lody, przestajemy robić Sałatkę Rity i robimy Lody. Proste :)

          Usuń
      2. Tomaszu coś takiego jak koszty utrzymania znasz ? Uwzględniłeś to w obliczeniach ? W każdej z tabeli nie uwzględniono. Poza tym, zadowolenie, ok zgadzam się ale zawsze można założyć, że zadowolenie mamy na poziomie 0. Przynajmniej ja tak liczyłem. Uwierz mi, że jakbyś przeliczył sprzedaż surowców na produkcje szarlotki okaże się, że wcale nie jest opłacalne produkowanie szarlotki. No ale dalej żyj z tą myślą, że wszystko dokładnie przeliczyłeś. Czekam na kolejne przemyślenia.

        OdpowiedzUsuń
      3. Panie Tomaszu piepszysz Pan, kilka faktów przy zadowoleniu 100% na FS i na FG mimo wszystko koszty są bardzo duże ( zastanów się Pan co za głupoty wygadujesz lub nie pisz głośno własnych myśli) bo np.:
        LODY MARCEPANOWE

        1. pszenica -> nasiona 450$ (pole na poz 5 min x2) koszt min 900$ i do tego 12godzin (lub dwa pola min 6h)
        2. karma dla krów 10 jednostek x2 żeby mieć min 200 obornika wymagane do produkcji nawozu 2x 55 min
        3. mleko 7h = 345 jednostek mleka x2 (potrzebny obornik) 14h
        4. migdały jedna produkcja max 77szt. potrzeba 240 na jedne lody czyli wszystko do tej pory x4 czas 12h na jeden zbiór czyli 48h!

        kosz do tej chwili 3.600$

        5. cukier -> burak cukrowy ogród poz5 95burakoów a potrzeba 345 czyli też x4 czas 6h x4 = 24h!
        koszt nasion 6.000$ x4 = 24.000$

        6. śmietana (karmę produkowaliśmy więc mleko zostało:) produkcja 0$ przybliżony czas 5x 48 jednostek śmietany na co potrzeba 200 jedn. mleka 6h dla jednych lodów na max poz mleczarni

        podsumowując Pana darmowe koszty produkcji na przykładzie lodów marcepanowych
        czas[h]
        6 + 24 + 48 + 2x55min + 14 + 12 = 105h 50 min przy założeniu że mamy jedno pole, plantację, etc.
        minimalny czas wykonania zadania przy założeniu (4 plantacje, 2 pola, 4 ogrody, 2 obory) = 38h 55min

        koszt
        450x2 + 4x6000 = 24.900$ kosztują lody w Pana mniemaniu za darmo

        A gdzie mowa o punktach doświadczenia?

        OdpowiedzUsuń
        Odpowiedzi
        1. Moi mili, ale każdy ma prawo się pomylić. Tomek nie wziął pewnych aspektów pod uwagę i fajnie, że kto czyta ten blog- ten nie śpi, ale można w łagodniejszy sposób zwracać uwagę, a nie od razu krytykować i tak moim zdaniem kawał dobrej roboty.:)

          pozdrowienia dla czytelników:)

          Usuń
      4. przepraszam poprawka zjadłam 3.600$
        czyli razem 3.600+24.900 = 28.500$ przy założeniu 100% zadowolenia na farmie głównej i smakoszu

        OdpowiedzUsuń
      5. Przepraszam kochani za moje niedopatrzenie i niezbyt dokładne obliczenia, biorę się do pracy by naprawić swój błąd.

        OdpowiedzUsuń
      6. Spokojnie, każdy się może pomylić. Ten się nie myli co nic nie robi :)

        OdpowiedzUsuń
      7. Kiedy będzie poprawiona wersja?

        OdpowiedzUsuń
      8. Witam! Również z niecierpliwością oczekuję nowych obliczeń! :) Dziękuję za BARDZO przydatne informacje. Zapewne większość graczy Big Farm, którzy raz trafili na ten blog, korzysta z niego często tak jak ja :) Pozdrawiam!

        OdpowiedzUsuń
      9. to może po prostu sami zaczniemy wrzucać info z wyliczeniami ? z chęcią mogę pomóc ale przy takich wyliczeniach potrzebne są przynajmniej dwie osoby jedna może łatwo coś pominąć ;)

        pozdrawiam,

        elconquistador

        OdpowiedzUsuń
        Odpowiedzi
        1. Niedługo na centrumbigfarm.pl będzie kalkulator do tego typu wyliczeń. Proszę o cierpliwość!

          Usuń
      10. mamy 22 luty 2014r. w związku z czym proszę o zdefiniowanie czasu określanego słowem "niedługo"

        pzdr

        elcon

        OdpowiedzUsuń

      Pamiętaj by podpisać się nickiem z gry! :)